cs

Vítejte na stránkách profesionálních záchranářských vznášedel Hovercraft HTI

 

Vznášedla HTI se začala vyrábět od roku 1976. Bylo vyrobeno více než 350 různých modelů a prodáno do padesáti zemí po celém světě. Konstrukční oddělení naší dodavatelské společnosti neustále pracuje v oblasti rozvoje a inovace.

Vznášedlo - univerzální záchranářský prostředek

Překonáte tenký led i rozbouřené moře, zvládnete situace, kdy tradiční postupy selhávají, protože jsou pro ně příliš nebezpečné. Vznášedla HTI jsou revolucí záchranného systému a představují zároveň přepravní prostředek záchranného systému 21. století. Umožňují záchranářům jednat rychle, a to i v případě, že ostatní prostředky selhaly. Záchranářské vznášedlo bylo vyvíjeno 4 roky a celý jeho vývoj vyvrcholil v roce 1999 oceněním Innovation Award.

Vznášedlo je vybaveno veškerými funkcemi potřebnými pro rychlou a bezpečnou záchranu v zaplavených oblastech, na ledu i na blátě. Jeho schopnost pohybovat se 20 cm nad zemí, ledem nebo vodou umožňuje záchranu ne v hodinách, ale v minutách. Vznášedlo bylo navrženo a vybaveno s ohledem na posádku záchranářů a převoz obětí.

Jedná se o nejrychlejší a zároveň nejlevnější záchranářské vozidlo, které udržuje členy posádky v bezpečí, a to díky jeho vznášení se nad povrchem.

Nejmenší záchranářské vznášedlo HTI 425 je dopravní prostředek pro 4 osoby a jeho nízký profil eliminuje problémy způsobené režijními překážkami a snižuje zároveň odpor vzduchu. Kromě vysoké rychlosti, které je vznášedlo schopné dosáhnout, má zároveň výbornou manévrovatelnost a ovladatelnost.

Někdy není jiné únikové cesty než couvání a HTI Vám nabízí tento důležitý prvek.

Díky patentovanému systému zpětného tahu vzduchu může vznášedlo rychle zastavit, couvat, otáčet se kolem své osy.

Vznášedlo Vám ušetří tisíce servisních hodin, je navrženo pro opravdu snadnou údržbu.

Postaráme se Vám o certifikace a vyškolení pilotů. Dodáme Vám vznášedlo kompletně smontované, zajistíme záruční a pozáruční servis.


© 2005-2007 Webprovas.com | Vytvořeno pomocí Onas.cz